Розробка технологічного процесу ремонту повітророзподільників №292 та аналіз їх пошкоджень в експлуатації

Loading...
Thumbnail Image
Date
2023
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Український державний університет науки і технологій, Дніпро
Abstract
UKR: У дипломної роботі було розглянуто конструкцію повітророзподільника пасажирського типу усл. № 292, розроблено технологічний процес ремонту цього повітророзподільника. У ході проекту проаналізовано пошкодження та зноси, що найчастіше зустрічаються в експлуатації, що впливають на безпеку руху. У цій роботі розглянуто основні характеристики стенду УКВРП для випробування повітророзподільника усл. №292. Розроблений технологічний процес відновлення повітророзподільників № 292., надано карта технологічного процесу їх ремонту. У роботі також описані заходи з техніки безпеки та охорони праці.
Description
Keywords
технологічний процес, ремонт, повітроросподільник, пошкодження, експлуатація, техніка безпеки, technological process, repair, air distributor, damage, operation, safety equipment, ВКР, КВВГ
Citation
Ткаченко Є. О. Розробка технологічного процесу ремонту повітророзподільників №292 та аналіз їх пошкоджень в експлуатації : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 273 – Залізничний транспорт / наук. керівник Л. А. Мурадян ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 51 с.