Розробка технологічного процесу ремонту гідравлічних гасників коливань вагонів та аналіз їх пошкоджень в експлуатації

Loading...
Thumbnail Image
Date
2023
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Український державний університет науки і технологій, Дніпро
Abstract
UKR: В даній дипломній роботі було проведена розробка технологічного процесу ремонту гідравлічних гасників коливань вагонів та аналіз їх пошкоджень в експлуатації. В першому розділі було розглянута конструкція гідравлічних гасників коливань, детально описана технічна характеристика гасника коливань КВЗ-ЦНИИ, та був розглянутий принцип дії гасника. В другому розділі проаналізовані несправності гасника коливань КВЗ-ЦНИИ та причини їх виникнення і способи їх усунення. Слід відзначити що найбільш поширеними є такі несправності деталей гідравлічного гасника коливань як: течі робочої рідини, тріщина корпусу гасителя, перекіс захисного кожуха щодо корпусу, злам пружини. В третьому розглянутий ремонт гідравлічного гасника коливань, розглянута схема робочого циклу та розглянута організація ремонту гасника, детально розглянути процеси випробування як на звичайному випробувальному стенді так і методом затухаючих коливань. Проаналізовані форми діаграм та отриманні на цих стендах. Ремонт деталей проводилися на ПТО та депо. Після ремонту деталей гідравлічного гасника коливань їх випробовують на стенді, та розрахував потужність двигуна. В четвертому розділі на підставі отриманих результатів під час роботи розроблена карта технічного процесу ремонту гідравлічного гасника коливань типу КВЗ-ЦНИИ. В п’ятому розділі було виконаний аналіз захисту з охорони праці при проведені ремонту гідравлічних гасників коливань.
Description
Keywords
технологічний процес, гідравлічні гасники коливань вагонів, робочий цикл, ремонт, technological process, hydraulic dampers of wagon oscillations, work cycle, repair, ВКР, КВВГ
Citation
Ісаєв Д. І. Розробка технологічного процесу ремонту гідравлічних гасників коливань вагонів та аналіз їх пошкоджень в експлуатації : дипломна робота на здобуття кваліфікайійного ступеня бакалавра : спец. 273 – Залізничний транспорт / наук. керівник А. Л. Пуларія ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 50 с.