Розробка технологічного процесу ремонту тягових хомутів вантажних вагонів та аналіз їх пошкоджень в експлуатації

Loading...
Thumbnail Image
Date
2023
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Український державний університет науки і технологій, Дніпро
Abstract
UKR: В роботі розглянуто конструкцію ударно-тягових приладів вантажних вагонів, та особливості їх конструкції. Ударно-тягових прилади працюють в тяжких умовах. Це зв’язано зі значними повздовжніми навантаженнями, що діють на вагон у складі поїхда. Описано несправності ударно-тягових приладів вантажних вагонів, які виникають в експлуатації, причини виникнення несправностей та методи їх виявлення . В рамках цієї дипломної роботи розглянуто методи ремонту тягових хомутів, усунення їх несправностей, що виникли в експлуатації. Згідно з діючими інструкціями, розроблено технологія ремонту тягових хомутів вантажних піввагонів. У якості механізації робіт підібрано необхідне обладнання у вигляді зварювальної установки для наплавлення зношених поверхонь тягових хомутів. Розраховане режими наплавочних робіт. При розробці технологічного процесу відновлення тягових хомутів враховано використання магнітного дефектоскопу. У розділі охорона праці розглядаються питання безпечних робіт які треба під час ремонту деталей ударно-тягових приладів вантажних вагонів та проведення наплавочних робіт, а також вимоги охорони праці до пристосувань та інструменту.
Description
Keywords
технологічний процес, ремонт, вантажний вагон, тягові хомути, експлуатація, аналіз, technological process, repair, freight wagon, traction yokes, operation, analysis, ВКР, КВВГ
Citation
Лисан О. С. Розробка технологічного процесу ремонту тягових хомутів вантажних вагонів та аналіз їх пошкоджень в експлуатації : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 273 – Залізничний транспорт / наук. керівник Л. А. Мурадян ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 52 с.