Authors
UKR: У збірнику представлені матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених, що відбулася 6-7 грудня 2021 р. в м. Дніпро.
економіка, комп’ютерні системи, ІТ-технології, модель поведінки, суб’єкт господарювання, управління, соціально-економічні системи
Актуальні тенденції наукових досліджень у сфері розробки і використання моделей економічної поведінки суб’єктів господарювання : зб. тез доповідей Всеукр. наук.-практ. конф. здобувачів вищої освіти і молодих учених (Дніпро, 6–7 грудня 2021 р.). Дніпро : УДУНТ, ІПБТ, 2021. 221 с.