Розробка технологічного процесу ремонту бокових рам візків вантажних вагонів та аналіз їх пошкоджень в експлуатації

Loading...
Thumbnail Image
Date
2023
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Український державний університет науки і технологій, Дніпро
Abstract
UKR: В роботі розглянуто конструкцію візків вантажних вагонів, та особливості їх конструкції. Візки, у тому числі бокові рами візків, працюють в тяжких умовах. Це зв’язано зі значними навантаженнями, що діють на візок під час руху. Описано несправності бокових рам вантажних вагонів, які виникають в експлуатації, аналізуються причини виникнення несправностей та методи їх виявлення. В рамках цієї дипломної роботи розглянуто методи ремонту тягових хомутів, відновлення бокових рам, що виникли в експлуатації. Згідно з діючими інструкціями, розроблено технологія ремонту бокових рам вантажних вагонів. У якості механізації робіт підібрано необхідне обладнання у вигляді кантувач для літій боковій рами візки моделі 18-100, що призначений для повороту литих боковин візків. Для даного кантувача проведений розрахунок, та підібраний відповідний двигун типу 160S8/730, Р=7,5 кВт; n=730 об/хв. У розділі охорона праці розглядаються питання безпечних робіт які треба виконувати під час ремонту візків вантажних вагонів, а також розглянуті вимоги охорони праці до пристосувань та інструменту.
Description
Keywords
технологічний процес, ремонт, вантажний вагон, бокові рами візків, експлуатація, technological process, repair, freight wagon, side frames of trolleys, operation, ВКР, КВВГ
Citation
Тележинський О. А. Розробка технологічного процесу ремонту бокових рам візків вантажних вагонів та аналіз їх пошкоджень в експлуатації : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 273 – Залізничний транспорт / наук. керівник Л. А. Мурадян ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 59 с.