Розробка технологічного процесу ремонту торцевих дверей піввагонів та аналіз їх пошкоджень в експлуатації

Loading...
Thumbnail Image
Date
2023
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Український державний університет науки і технологій, Дніпро
Abstract
UKR: В роботі розглянуто конструкцію універсального напіввагону з торцевими дверима, та особливості його конструкції. Піввагони працюють в тяжких умовах. Це зв’язано з операціями навантаження-розвантаження, характеристиками вантажа, що транспортується. Описано несправності кузова, які виникають в експлуатації, причини виникнення несправностей та методи їх виявлення . В рамках цієї дипломної роботи розглянуто методи ремонту торцевих дверей, усунення несправностей, що виникли в експлуатації. Згідно з діючими інструкціями, розроблено технологія ремонту торцевих дверей вантажних піввагонів. У якості механізації робіт підібрано необхідне обладнання у вигляді преса для виправлення торцевих дверей напіввагонів. Для гідравлічного насосу преса підібраний двигун. У розділі охорона праці розглядаються питання безпечних робіт які треба під час ремонту торцевих дверей напіввагона та проведення зварювальних робіт, а також вимоги охорони праці до пристосувань та інструменту.
Description
Keywords
технологічний процес, піввагон, пошкодження, експлуатація, торцеві двері, technological process, semi-car, damage, operation, end doors, ВКР, КВВГ
Citation
Буденко І. М. Розробка технологічного процесу ремонту торцевих дверей піввагонів та аналіз їх пошкоджень в експлуатації : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 273 – Залізничний транспорт / наук. керівник О. Г. Рейдемейстер ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 49 с.