Всеукраїнська науково-технічна конференція «Наука і металургія» (14-16 листопада 2023, Дніпро)

Permanent URI for this collection

ENG: All-Ukrainian scientific and technical conference "Science and Metallurgy" November 14-16 2023, Dnipro

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 1 of 1
  • Item
    Збірник тез Всеукраїнської науково-технічної конференції «Наука і металургія»
    (ІЧМ ім. З. І. Некрасова НАН України; Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2023)
    UKR: Збірник тез Всеукраїнської науково-практичної конференції «Наука і металургія», яка відбулась 14–16 листопада 2023 року. У збірнику зібрані тези, присвячені розвитку металургійного виробництва в Україні. Організатори конференції Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України і Український державний університет науки і технологій, Дніпро.