Бакалаврські випускні роботи кафедри Хімія та інженерна екологія (КХІЕ)

Permanent URI for this collection

ENG: Bachelor thesis Chemistry and engineering ecology

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 3 of 3
  • Item
    Аналіз термічних методів переробки побутових відходів
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2022) Ярошенко, Віктор Олександрович
    UKR: Бакалаврська робота виконана на 63 сторінках, містить 4 формули, 17 ілюстрацій, 9 таблиць, 56 використаних джерел. В бакалаврській роботі був проведений аналіз сучасного стану проблеми поводження з ТПВ. Виконано аналітичний огляд сучасного стану енергетичного використання твердих побутових відходів. Підібране газоочисне обладнання для досягнення норм на викиди забруднюючих речовин. Мета роботи – порівняння методів термічної утилізації ТПВ, визначення найраціональнішого з економічної та екологічної точки зору. Методологія та методи дослідження - аналіз світового досвіду термічної утилізації ТПВ, визначення основних негативних факторів процесів спалювання ТПВ згідно з довідниками.
  • Item
    Аналіз екологічної ситуації на стрілочному заводі
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2022) Петрушанко, Наталія Вікторівна
    UKR: Дипломна робота виконана на 40 сторінок, містить 2 формули, 24 ілюстрації, 5 таблиць, 21використане джерело. Об’єктом дослідження є діяльність стрілочного заводу з точки зору його впливу на навколишнє природне середовище. Метою даної роботи є надання характеристики роботи стрілочного підприємства з точки зору впливу на довкілля. Методи дослідження: бібліографічний метод, для побудови графіків і діаграм використовували стандартний програмний пакет MS Office Excel. Одержані результати: отримана всебічна екологічна характеристика стрілочного заводу.
  • Item
    Оцінка негативного впливу металургійного заводу на довкілля
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2022) Кравченко, Валерія Олегівна
    UKR: Бакалаврська робота виконана на 40 сторінках, містить 2 формули, 23 ілюстрації, 6 таблиць та 17 джерел. Об’єктом дослідження є діяльність металургійного заводу з точки зору його впливу на навколишнє природне середовище. Метою даної роботи є надання характеристики роботи металургійного підприємства з точки зору впливу на довкілля. Методи дослідження - бібліографічний метод, для побудови графіків і діаграм використовували стандартний програмний пакет MS Office Excel. Одержані результати - отримана всебічна екологічна характеристика металургійного заводу.