Праці студентів КІВтаУП (ІПБТ)

Permanent URI for this collection

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 3 of 3
  • Item
    (Національний університет водного господарства та природокористування, Рівне, Україна, 2023) Дулеба, Тетяна Леонідівна
    UKR: Комплекс проєктних дій для забезпечення сталого розвитку українського суспільства в умовах повоєнної відбудови включає широкий спектр заходів з реставрації та розвитку різних сфер життя. В даній роботі досліджено можливі напрямки повоєнного розбудови українського суспільства. Цей комплекс дій спрямований на досягнення гармонійного розвитку України, що враховує потреби сучасного суспільства та забезпечує стійке майбутнє для наступних поколінь.
    Повоєнна відбудова енергетичної інфраструктури України
    (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, 2023) Кіщук, Діана Сергіївна
    UKR: Дослідження містить аналіз шляхів розвитку розподіленої генерації з відновлюваних джерел енергії повоєнної відбудови енергетичної інфраструктури України.
  • Item
    Проєкти екотерапії та реабілітація постраждалих внаслідок воєнних дій
    (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, 2023) Сердечна, Наталя Олександрівна
    UKR: Садотерапія є напрямком реабілітації за допомогою заохочення людей до роботи з рослинами. Залучення постраждалих від воєнних дій під час проведення їх соціально-психологічної реабілітації до робіт на присадибних ділянках, у рекреаційних зонах сприяє стабілізації психологічного стану людини, та допомагає в озеленені міст і громад.