ХVІI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні та комунікаційні технології на транспорті, в промисловості і освіті» (13–14.12.2023, Дніпро)

Permanent URI for this collection

ENG: XVIІ International Conference «Modern Information and Communication Technologies on a Transport, in Industry and Education» (December 13–14 2023)

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 1 of 1
  • Item
    Збірник тез ХVІI Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні інформаційні та комунікаційні технології на транспорті, в промисловості і освіті»
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2023)
    UKR: У збірнику представлені тези доповідей ХVІI Міжнародної науково-практичної конферен-ції «Сучасні інформаційні та комунікаційні технології на транспорті, в промисловості та освіті», яка відбулася 13-14 грудня 2023 року в Українському державному університеті науки та технологій в онлайн форматі. Розглянуто результати теоретичних і експериментальних досліджень, а також проблемні питання функціонування та перспективи розвитку інформаційних технологій транспорту, промисловості й освіти. Збірник призначений для науково-технічних працівників залізниць, підприємств транспор-ту, викладачів вищих навчальних закладів, докторантів, аспірантів і студентів.