Наукова бібліотека КНУКІМ та збереження книжкової спадщини

Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UK: Висвітлюється як сектор рідкісних та цінних документів наукової бібліотеки КНУКіМ веде активну роботу зі створення електронних копій цих документів, що надає можливість зробити видання доступними користувачам та обмежити використання оригіналів. Розкривається що співробітники наукової бібліотеки добре усвідомлюють, що саме від них залежить збереження цих оригіналів, які містять безцінну інформацію.
EN: The report covers as a sector of rare and valuable documents of the scientific library KNUKiM is actively working to create electronic copies of these documents, which provides an opportunity to make publications available to users and limit the use of originals. It is revealed that the staff of the scientific library is well aware that it is up to them to preserve these originals, which contain invaluable information.
бібліотека, раритетні видання, сектор, репринтні видання, користувачі, library, rare editions, sector, reprint editions, users
Шостак В. М. Наукова бібліотека КНУКІМ та збереження книжкової спадщини. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VI Міжнар. конф., (м. Дніпро, 7–8 жовт. 2021 р.). Дніпро, 2021. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2021/paper/view/24780/13721.