Підвищення технічного ресурсу пар тертя струмознімання

Вінницький національний технічний університет
UK: Запропоновано метод ефективного розташування струмознімальних елементів струмоприймача. Цей метод разом з пристроєм для визначення параметрів вугільних струмознімальних елементів дозволяє досягти підвищення ресурсу контактних проводів та вугільних струмознімальних вставок, зменшити капітальні та експлуатаційні витрати на їх заміну та ремонт шляхом зменшення негативного впливу від розкиду основних фізичних та електричних параметрів струмознімальних елементів, а також досягти підвищення продуктивності праці обслуговуючого персоналу за рахунок усунення необхідності перебирання зношених струмознімальних елементів, для повтор-ного використання та встановлення вставок контактного проводу в місцях його зношування підвищеної інтенсивності.
А. Антонов: ORCID 0000-0001-5701-6087
ресурс, струмознімання, струмознімальний елемент, контактний провід, струмоприймач, електричний транспорт, токосъем, токосъемный элемент, контактный провод, токоприемник, электрический транспорт, resource, current collecting, contact strips, contact wire, current collector, electric transport, КІСЕ
Антонов, А. В. Підвищення технічного ресурсу пар тертя струмознімання / А. В. Антонов // Вісник Вінницького політехнічного інституту. – 2018. – №1. – С. 39–44.