Збірник матеріалів IV Всеукраїнської науково - практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Фінансово-економічні механізми розвитку підприємництва: теоретичний та практичний аспекти»

Authors
UKR: У збірнику містяться матеріали ІV Всеукраїнської науково - практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Фінансово-економічні механізми розвитку підприємництва: теоретичний та практичний аспекти» (23 – 24 листопада 2023 р.). Для науковців, викладачів, фахівців-практиків, студентів економічних спеціальностей.
ENG: The collection contains the materials of the IV All-Ukrainian Scientific and Practical Conference of Higher Education Applicants and Young Scientists "Financial and Economic Mechanisms of Entrepreneurship Development: Theoretical and Practical Aspects" (23 – 24 November 2023). For scientists, teachers, practitioners, students of economic specialities.
конференція, фінанси, економіка, розвиток підприємництва, conference, finance, economy, entrepreneurship development, КУФОАМБ (ІПБТ)
Фінансово-економічні механізми розвитку підприємництва: теоретичний та практичний аспекти : матеріали ІV Всеукр. наук. – практ. конф. здобувачів вищої освіти та молодих учених (Дніпро, 23 – 24 листопада 2023 р.). Дніпро : УДУНТ, 2023. 184 с.