Донецький інститут залізничного транспорту Української державної академії залізничного транспорту, м. Донецьк
RUS: В статье выполнен анализ нормативов проектирования продольного профиля спускной части сортировочных горок и поперечного профиля земляного полотна с устройством продольных водоотводов. Рассмотрены вопросы комплексного проектирования указанных технических устройств железнодорожных станций.
UKR: У статті виконано аналіз нормативів проектування поздовжнього профілю спускної частини сортувальних гірок та поперечного профілю земляного полотна з улаштуванням поздовжніх водовідводів. Розглянуто питання комплексного проектування вказаних технічних пристроїв залізничних станцій.
ENG: The article analyzed the design standards of the longitudinal profile of the drain marshalling yards and the transverse profile of subgrade with the device longitudinal guttering. The questions referred to the complex design of technical devices railway stations.
Н. Березовый: ORCID 0000-0001-6774-6737
продольный профиль, земляное полотно, сортировочный парк, водоотводные устройства, поздовжній профіль, земляне полотно, сортувальний парк, водовідвідні пристрої, longitudinal profile, roadbed, gridiron, drainage device, КСВ
Березовый Н. И. Особенности комплексного проектирования продольного и поперечного профиля сортировочных горок. Збірник наукових праць Донецького інституту залізничного транспорту. Донецьк, 2014. Вип. 37. С. 20–24.