Науково-дослідна робота : робоча програма, методичні вказівки та індивідуальні завдання для студентів спеціальності 161 - Хімічні технології та інженерія. ОПП "Хімічні технології палива та вогнетривів", ОПП "Переробка нафти та газу" (магістерський рівень)

Loading...
Thumbnail Image
Date
2022
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Український державний університет науки і технологій, Дніпро
Abstract
UKR: Наведені робоча програма; загальні методичні рекомендації щодо вивчення дисципліни «Науково-дослідна робота». Для студентів спеціальності 161 – Хімічні технології та інженерія; додатковий матеріал зроблено у вигляді таблиць.
Description
Є. Малий: ORCID 0000-0002-7025-0561
Keywords
хімічні технології, робоча програма, методичні вказівки, виконання науково-дослідної роботи, оформлення науково-дослідної роботи, захист науково-дослідної роботи, 1252, КМПтаВ (ІПБТ)
Citation
Науково-дослідна робота : робоча програма, методичні вказівки та індивідуальні завдання для студентів спеціальності 161 – Хімічні технології та інженерія. ОПП «Хімічні технології палива та вогнетривів», ОПП «Переробка нафти та газу», (магістерський рівень) / уклад. Є. І. Малий. Дніпро : Україн. держ. ун-т науки і технол., 2022. 24 с.