Математична модель безпечної деформації буферних елементів залізничних вагонів при ударі

Thumbnail Image
Date
2009
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Дніпропетровськ
Abstract
UK: В наведеній статті розглянуто математичні вирази вимог безпечної деформації буферних елементів вагонів згідно умови сповільнення руху при ударі із введенням у рівняння сталих величин, залежних від конструкції буферних механізмів та особливостей деформації.
RU: В приведенной статье рассмотрены математические выражения требований безопасной деформации буферных элементов вагонов согласно условию замедления движения при ударе с введением в уравнения постоянных величин, зависящих от конструкции буферных механизмов и особенностей деформации.
EN: In the article presented there are considered the mathematical expressions of requirements to safe deformation of buffer elements of wagons according to condition of the motion deceleration by shock with introduction into equation of constant quantities depending on design of the buffer mechanisms and particularities of deformation.
Description
О. Джус: ORCID 0000-0002-7577-4049
Keywords
математичні вирази, вагон, рух, буферний механізм, математические выражения, движения, буферный механизм, the mathematical expressions, wagon, the motion, the buffer mechanisms, КРС (ЛФ)
Citation
Джус, В. С. Математична модель безпечної деформації буферних елементів залізничних вагонів при ударі / В. С. Джус, А. Я. Куліченко // Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. – Дніпропетровськ, 2009. – Вип. 27. – С. 10–13. – DOI: 10.15802/stp2009/14209.