Тези І-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Енергооптимальні технології перевізного процесу»

Authors
UK: У збірнику представлені тези доповідей І-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Енергооптимальні технології перевізного процесу», яка відбулась 16-20 травня 2016 р. у м. Моршин. Збірник призначений для науково-технічних працівників залізниць, підприємств транспорту, викладачів вищих навчальних закладів, докторантів, аспірантів та студентів.
RU: В сборнике представлены тезисы докладов I-й Международной научно-практической конференции «Енергооптимальные технологии перевозочного процесса», которая состоялась 16-20 мая 2016 в г. Моршин. Сборник предназначен для научно-технических работников железных дорог, предприятий транспорта, преподавателей высших учебных заведений, докторантов, аспирантов и студентов.
Енергооптимальні технології перевізного процесу = Энергооптимальные технологии перевозочного процесса = The optimal energy technology of transportation process : тези І-ї Міжнар. науково-практичної конф. (Моршин, 16-20 травня 2016 р.) / Міністерство освіти і науки України, ПАТ «Українська залізниця», Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Варшавська політехніка, Інститут залізничного транспорту (Варшава), ПрАТ ПМТЗ «СТАНДАРТ». — Моршин : Дніпропетр. нац. ун-ет залізн. т-ту ім. акад. В. Лазаряна, 2016. — 151 с.
енергооптимальні технології, перевізний процес, залізниці, підприємства транспорту, энергооптимальные технологии, перевозочный процесс, железные дороги, предприятия транспорта, optimal energy technology, transportation process, railways, transport enterprise