Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпро
UK: Аналізується структура фонду нотних видань та висвітлюється їх роль в забезпечені навчального процесу. Розкривається, що нотний фонд акумулює наукові, навчальні (навчально-виховні та концертно-педагогічні), концертні видання.
EN: The structure of the collection of sheet music editions is analyzed and their role in providing the educational process is highlighted. It is disclosed that the sheet music collection accumulates scientific, educational (educational and concert-pedagogical), concert publications.
ноти, нотна література, нотний фонд, музичне фондознавство, студенти, notes, sheet music, sheet music collection, music collection science, students
Лубенець О. В. Фонд нотних видань наукової бібліотеки КНУКІМ як невід’ємна складова в професійній підготовці студентів. University Library at a New Stage of Social Communications Development : матеріали VI Міжнар. конф., (м. Дніпро, 7–8 жовт. 2021 р.). Дніпро, 2021. URL: http://conflib.diit.edu.ua/Conf_univ_Library_2021/paper/view/24779/13712.