Розробка технологічного процесу ремонту кузовів вантажних вагонів та аналіз їх пошкоджень в експлуатації

Loading...
Thumbnail Image
Date
2023
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Український державний університет науки і технологій, Дніпро
Abstract
UKR: В ході дослідження були розглянуті основні аспекти, пов'язані з ремонтом кузова вагону. Були вивчені причини пошкоджень і дефектів, а також різні методи і технології їх усунення. У дипломній роботі описана технологія ремонту кузова вагона при деповському ремонту. Також була описана конструктивно-технологічна характеристика кузова, дефекти та несправності які найчастіше зустрічаються при експлуатації, заходи по охороні праці під час проведення ремонтних робіт в депо а саме ( при підійманні кузова, митті кузова, та робота з слюсарними приладами) пожежну безпеку, електробезпеку. Розібрано вагоноремонтну машину ВРМ (описані частини). В результаті розрахунків було визначено обертаючий момент, частоту обертів та кутову швидкість валу привода. Результати роботи показали, що ремонт кузова вагону - це складний і багатогранний процес, що вимагає знань і навичок в різних областях, таких як зварювання, металообробка, фарбування тощо. У дипломній роботі також підкреслювалася важливість дотримання стандартів і норм при ремонті кузова вагону. Це не тільки гарантує безпеку і надійність вагону, але і знижує витрати на ремонт і підвищує його експлуатаційні характеристики.
Description
Keywords
технологічний процес, ремонт, вантажні вагони, експлуатація, кузов вантажного вагону, technological process, repair, freight wagons, operation, freight wagon body, ВКР, КВВГ
Citation
Лобур Є. М. Розробка технологічного процесу ремонту кузовів вантажних вагонів та аналіз їх пошкоджень в експлуатації : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 273 – Залізничний транспорт / наук. керівник В. В. Мямлін ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 55 с.