UKR: Магістерська робота виконана на 56 сторінках, містить 17 ілюстрацій, 4 таблиці та 5 використаних джерел. В магістерській роботі розроблено програмний засіб для прогнозування результатів командних змагань за допомогою МАІ. Представлений опис сутності розробки, її актуальність. Проведено огляд аналогів програми та літератури по даній предметній області, а також проведено опис прикладів використання для формування найбільш повного представлення мети використання програмного засобу. Проведено огляд вхідних та вихідних даних із формалізацією задачі. Розроблено фізичний проект. Зроблено аналіз проекту, спроектована динаміка системи та обґрунтовано вибір мови програмування. Обрано стратегії та проведене на їх основі тестування методами «чорної» та «білої» скриньки із зазначенням та виправленням помилок. Мета роботи – розробити програмний засіб, щоб дослідити можливість прогнозування результатів спортивних змагань за допомогою МАІ.
ENG: The master's thesis consist of 56 pages, contains 17 illustrations, 4 tables and 5 sources. In the master's thesis, a software tool was developed for forecasting the results of team competitions with the help of AHP. A description of the essence of the development, its relevance, is presented. A review of program analogs and literature in this subject area was conducted, as well as a description of examples of use to form the most complete representation of the purpose of using the software. An overview of the input and output data with the formalization of the problem was carried out. A physical project has been developed. The project was analyzed, the dynamics of the system was designed, and the choice of the programming language was justified. Strategies were chosen and based on them, testing was carried out using the "black" and "white" box methods, with the identification and correction of errors. The purpose of the work is to develop a software tool to investigate the possibility of predicting the results of sports competitions using AHP.
метод аналізу ієрархій, прогнозування результатів змагань, матриця попарних порівнянь, analytic hierarchy process, prediction of competition results, matrix of pairwise comparisons, ВКР, КІТ
Кумпан С. В. Прогнозування результатів командних змагань на основі конструктивного підходу та МАІ : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 121 – інженерія програмного забезпечення / наук. керівник В. І. Шинкаренко ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2022. 56 c.