Розвиток бібліотечних осередків у структурі навчальних закладів Катеринослава

ДНУЗТ
UK: Висвітлено внесок керівництва навчальних закладів у розвиток бібліотечної справи Катеринослава другої половини ХІХ – початку ХХ ст. Приділено увагу процесам бібліотечної діяльності, зокрема комплектуванню фондів та керівництву читанням, що викликали підвищений інтерес училищних педагогічних рад.
RU: Освещен вклад руководства учебных заведений в развитие библиотечного дела Екатеринослава во второй половине ХIХ – начале ХХ в. Уделено внимание процессам библиотечной деятельности, в частности комплектованию фондов и руководству чтением, которые вызывали повышенный интерес педагогических советов училищ.
EN: The article shows the contribution of educational institutions‘ leaders to Yekaterinoslav librarianship in the second half of the 19th – the beginning of the 20th centuries. The article describes some aspects of library activity such as book acquisition and student reading guidance which were of great interest on Pedagogical councils.
Л. Лучка: ORCID 0000-0002-1792-2349
керівництво навчальних закладів, бібліотеки, фонди, керівництво читанням, Катеринослав, руководство учебных заведений, библиотеки, фонды, руководство чтением, Екатеринослав, leaders of educational institutions, libraries, stocks, reading guidance, Yekaterinoslav
Лучка, Л. М. Розвиток бібліотечних осередків у структурі навчальних закладів Катеринослава // Библиотека высшей школы на новом этапе развития социальных коммуникаций : материалы междунар. науч.-практ. конф., 24-25 окт. 2013 г. / М-во образования и науки Украины, Днепропетр. нац. ун-т ж.-д. трансп. им. акад. В. Лазаряна. - Днепропетровск, 2013. - С. 106-110.