Дитяча безпритульність як віддзеркалення історичних процесів України на початку 1920-х років (препринт)

ТОВ «Інновація», м. Дніпропетровськ
UK: Яскравим віддзеркаленням повсякденного життя українського суспільства 1920-років було життя і побут безпритульних дітей. Дві кровопролитні війни призвели територію України до повного розвалу і розрухи, забрали 1,5 мільйона життів, залишивши на призволяще 250 круглих сиріт, які жили і виживали як могли в перипетіях повсякденного життя.
RU: Ярким примером отображения повседневной жизни украинского общества 1920-х годов была жизнь и быт беспризорных детей. Две кровопролитные войны привели территорию Украины к полному разрушению и разрухе, забрали 1,5 миллиона жизней, оставили на произвол 250 тысяч круглых сирот, которые жили и выживали как могли в перипетиях повседневной жизни.
О. Паращевіна: ORCID 0000-0001-5058-2019
дитяча безпритульність, історія повсякденності, соціум, соціальні аномалії, детская беспризорность, история повседневности, социум, социальные аномалии, street children, history of everyday life, socium, social abnormalities, КФС
Паращевіна О. С. Дитяча безпритульність як віддзеркалення історичних процесів України на початку 1920-х років. Науковий діалог «Схід–Захід» : матеріали II всеукр. наук.-практ. конф. з міжнар. участю (Бахчисарай, 12 жовт. 2013 р.) / Придніпр. наук. центр НАН України і МОН України, Дніпропетр. нац. ун-т ім. О. Гончара. Бахчисарай; Днепропетровск, 2013. Ч. 3. С. 144–147. Повний текст.