Збірник тез Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів і молодих учених «Наука і сталий розвиток транспорту 2023». Том 3

2023
Authors
Український державний університет науки і технологій, Дніпро
UKR: У збірнику приводяться тези доповідей Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів і молодих учених “Наука і сталий розвиток транспорту 2023”, в яких розглянуті питання раціонального використання енергетичних ресурсів, створення нових та удосконалення існуючих технологічних процесів, екологічних та економічних проблем сучасного виробництва для забезпечення конкурентоспроможності продукції на світовому ринку. У матеріалах ІІІ тому збірника узагальнено позитивний досвід інших країн за ключовими напрямами: економіка, менеджмент, фінанси, бухоблік, інтелектуальна власність. Надано рекомендації щодо успішного функціонування провідних галузей шляхом вирішення окреслених в тезах проблем в України в умовах воєнного стану. Розглянуті питання інженерної екології та безпеки життєдіяльності. Також висвітлюються актуальні питання науки, освіти, технологій та суспільств, питання: історії та культурології, філософії та політології, документознавства та інформаційної діяльності, української мови, педагогіки і психології, філології, перекладу, іноземних мов та фізичного виховання.
збірник тез доповідей, економіка та менеджмент, облік і оподаткування, фінанси та економічна безпека, інтелектуальна власність та управління проектами, інженерна екологія, безпека життєдіяльності, українознавчі науки, філософія, політологія та педагогіка, документознавство та інформаційна діяльність, переклад та іноземні мови, фізичне виховання
Наука і сталий розвиток транспорту 2023 : зб. тез доповідей Всеукр. наук.-техн. конференції студентів і молодих учених (Дніпро, 27 жовтня 2023 р.) : у 3 т. Дніпро, 2023. Т. 3. 173 с.