Використання наноматеріалів в хімічній технології : робоча програма, методичні вказівки та індивідуальні завдання для студентів спеціальності 161 - Хімічні технології та інженерія

UKR: Наведені загальні методичні вказівки, рекомендації до вивчення дисципліни, рекомендована література, індивідуальні завдання та методичні вказівки до їх виконання. Призначена для студентів спеціальності 161 – Хімічні технології та інженерія заочної форми навчання.
М. Чемеринський: ORCID 0000-0002-0767-7028
робоча програма, методичні вказівки, індивідуальні завдання, хімічні технології, нанотехнології, нанокераміка, нанотрубки, наноалмази, нанолітографія, 1247, КМПтаВ (ІПБТ)
Використання наноматеріалів в хімічній технології : робоча програма, методичні вказівки та індивідуальні завдання для студентів спеціальності 161 – Хімічні технології та інженерія / уклад. М. С. Чемеринський. Дніпро : УДУНТ, 2022. 19 с.