Український державний університет науки і технологій, м. Дніпро
UKR: Викладено загальні положення щодо структури, оформлення, змісту і послідовності виконання пояснювальної записки до курсової роботи. Призначені для студентів спеціальності 161 – Хімічні технології та інженерія (магістерський рівень).
І. Голуб: ORCID 0000-0002-6864-4123
методичні вказівки, хімія, хімічні технології, оптимізація, математичні моделі, 1773, КМПтаВ (ІПБТ)
Оптимізація хіміко - технологічних процесів : методичні вказівки до виконання курсової роботи для студентів спеціальності 161 - Хімічні технології та інженерія (магістерський рівень) / Укл. І. В. Голуб. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 28 с.