Аналіз можливостей мобільних навчальних програм для дітей

UKR: Магістерська робота виконана на 98 сторінках, містить 118 ілюстрацій, 13 таблиць та 20 використаних джерел. В магістерській роботі розроблені мобільні функціональні прототипи, для дослідження можливостей мобільний навчальних програм для дітей. Представлений опис сутності розробки, її актуальність. Проведено огляд аналогів мобільних додатків та літератури по даній предметній області, а також проведено опис прикладів використання для формування найбільш повного представлення мети використання мобільних додатків. Приведена формалізація задачі. Розроблено фізичний проект та інтерфейс користувача. Виконано аналіз проекту, спроектована динаміка системи та обґрунтовано вибір мови програмування. Обрано стратегії та проведене на їх основі дослідження методами “аналізу відгуків користувачів” та “тестування користувачами” із зазначенням результатами дослідження. Мета роботи – дослідити різновиди мобільних інтерфейсів для навчальних програм, спрямованих на дітей. Об’єкт розробки – мобільні інтерфейси. Методи дослідження – метод “аналізу відгуків користувачів” та “тестування користувачами”.
ENG: The master's work is completed on 98 pages, contains 118 illustrations, 13 tables and 20 used sources. In the master's work, mobile functional prototypes were developed for researching the possibilities of mobile educational programs for children. A description of the essence of the development, its relevance, is presented. A review of analogs of mobile applications and literature in this subject area was conducted, as well as a description of examples of use to form the most complete representation of the purpose of using mobile applications. The formalization of the problem is presented. Developed physical project and user interface. The project analysis was performed, the system dynamics were designed, and the choice of programming language was substantiated. Strategies were chosen and research was conducted based on them using the methods of "user feedback analysis" and "user testing" with the results of the study indicated. The purpose of the work is to investigate the types of mobile interfaces for educational programs aimed at children. The object of development is mobile interfaces. Research methods are the method of "user feedback analysis" and "user testing".
можливості мобільних інтерфейсів, capabilities of mobile interfaces, ВКР, КІТ
Алєксєєнко В. О. Аналіз можливостей мобільних навчальних програм для дітей : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістр : спец. 121 – інженерія програмного забезпечення / наук. керівник О. П. Іванов ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 47 с.