UKR: Магістерська дипломна виконана на 64 сторінках, містить 47 ілюстрацій, 12 таблиць та 20 джерел. Магістерську роботу присвячено дослідженнюю впливу зростання провізної спроможності на тягово-енергетичні показники. У роботі використовувались статистичний аналіз, програми MoveRW та RWPlan, які були розроблені на кафедрі «Транспортна інфраструктура» УДУНТ. Надана характеристика технічного стану розглянутої ділянки залізниці Сарни – Олевськ. Проаналізовані допустимі швидкості руху на цій ділянці та визначені причини, що їх обмежують. Виконані тягові розрахунки для даної ділянки залізниці для пасажирського та вантажного рухів. Особлива увага була приділена вивченню впливу провізної спроможності на тягово-енергетичні показники. Також було розглянуті питання охорони праці та захист навколишнього середовища.
ENG: The master's thesis consists of 70 pages, contains 54 illustrations, 7 tables and 30 sources. The master's thesis is devoted to the study of the impact of the increase in transport capacity on traction and energy indicators. Statistical analysis, MoveRW and RWPlan programs were used in the work, which were developed at the "Transport Infrastructure" department of USUNT. The description of the technical condition of the considered section of the Sarny-Olevsk railway is provided. Permissible speeds on this section were analyzed and the reasons limiting them were determined. Traction calculations for this section of the railway for passenger and freight traffic have been carried out. Special attention was paid to the study of the influence of the carrying capacity on traction and energy indicators. Issues of labor protection and environmental protection were also considered.
залізнична колія, поздовжній профіль, план лінії, техніко-економічні показники, швидкість руху поїзда, провізна спроможність, railway track, longitudinal profile, line plan, technical and economic indicators, train speed, carrying capacity, ВКР, КТІ
Сацюк М. В. Відновлення інфраструктури ділянки залізниці для збільшення провізної спроможності : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 273 – Залізничний транспорт / наук. керівник М. А. Гусак ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2024. 64 с.