Дослідження підходів реактивного програмування у мові DART

UKR: Бакалаврська робота виконана на 86 сторінках, містить 29 ілюстрацій, 3 таблиці та 10 використаних джерел. В бакалаврській роботі розроблено програмний засіб, для моделювання певних процесів клітинними автоматами. Представлений опис сутності розробки, її актуальність. Проведено огляд аналогів програми та літератури по даній предметній області, а також проведено опис прикладів використання для формування найбільш повного представлення мети використання програмного засобу. Проведено огляд вхідних та вихідних даних із формалізацією задачі. Розроблено фізичний проект та інтерфейс користувача на основі ескізів форм. Зроблено аналіз проекту, спроектована динаміка системи та обґрунтовано вибір мови програмування. Обрано стратегії та проведене на їх основі тестування методами «чорної» та «білої» скриньки із зазначенням та виправленням помилок. Мета роботи – розробити програмний засіб, що матиме змогу моделювати поведінку масових персонажів комп’ютерних ігор. Об’єкт розробки – поведінка ігрових персонажів. Метод дослідження – метод клітинних автоматів.
ENG: The master’s thesis consists of 71 pages, and contains 29 illustrations, 3 tables and 10 sources. In the master’s thesis, a comprehensive exploration of reactive programming using the RxDart framework was undertaken. The research delves into the significance of developing software applications with a reactive paradigm and the relevance of RxDart in achieving this goal. A thorough survey of existing programs and literature in the domain of reactive programming, particularly focusing on RxDart, was conducted to establish a comprehensive understanding of the subject. Various use cases were examined to illustrate the versatility and applicability of RxDart in real-world scenarios. The thesis encompasses a detailed examination of input and output data, emphasizing the formalization of problems addressed by reactive programming. A physical project was developed, and the user interface was designed based on conceptual sketches. The project underwent a meticulous analysis, including the delineation of system dynamics and a justification for the choice of programming language, with a particular emphasis on the benefits provided by RxDart.
реактивне програмування, потоки, reactive programming, rxdart, streams, ВКР, КІТ
Калінченко К. О. Дослідження підходів реактивного програмування у мові DART : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 121 – інженерія програмного забезпечення / наук. керівник О. П. Іванов ; Укр. держ. ун-т науки і техн. Дніпро, 2024. 71 с.