Мікропроцесорні засоби автоматизації

UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для виконання лабораторних занять студентами, які здобувають освітній ступінь «бакалавр» по спеціальностям 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» (ОПП Автоматика та автоматизація на транспорті) та 273 «Залізничний транспорт» (ОПП Системи керування рухом поїздів) денної форми навчання. Навчально-методичні рекомендації містять 9 лабораторних занять, у яких розглянуті арифметичні та логічні операції над двійковими та шістнадцятковими числами, система команд мікропроцесора 8086, а також приклади програмування на асемблері найбільш типових задач, таких як реалізація циклів та обробка масивів. Навчально-методичні рекомендації містять основні теоретичні відомості, порядок виконання лабораторних занять та питання для самоконтролю.
В. Профатилов: ORCID 0000-0003-2466-7240
навчально-методичні рекомендації, лабораторні заняття, комп'ютерні технології, залізнична автоматика, математична логіка, система числення, мікропроцесор 8086, логічні команди, масиви, 1938, КАТ
Профатилов В. І. Мікропроцесорні засоби автоматизації : навчально-методичні рекомендації до лабораторних занять. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2024. 68 с.