Розробка мобільного додатку для перегляду розкладу занять університету

UKR: Бакалаврська робота виконана на 147 сторінку, містить 79 рисунків, 10 таблиць та 6 використанні джерела. В бакалаврській роботі була сформована проблематика та мета проєкту. Проведений огляд та аналіз аналогів розроблювального додатку. В наслідок цього визначено функціональні характеристики разом з вхідними та вихідними даними. Описано вибір мови та технологій програмування. Спроєктовано ескізи та дизайн компонентів екранів. В результаті проєктувань було розроблено ескізи екранів, інтерфейс та дизайн мобільного додатку. Робочий додаток було протестована та налагоджено.
ENG: The bachelor's thesis is 147 pages long, contains 79 figures, 10 tables, and 6 references. In the bachelor's thesis, the problem and goal of the project were formed. A review and analysis of analogs of the application under development was conducted. As a result, the functional characteristics along with input and output data were determined. The choice of programming language and technologies is described. Sketches and design of the screen components were created. As a result of the design, screen sketches, interface, and design of the mobile application were developed. The working application was tested and debugged.
мобільний додаток, розклад занять, проєктування, інтерфейс, дизайн, тестування, налагодження, mobile application, class schedule, design, interface, design, testing, debugging, ВКР, КІТ
Заболотний В. О. Розробка мобільного додатку для перегляду розкладу занять університету : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 121 – Інженерія програмного забезпечення / наук. керівник О. О. Жеваго ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 148 с.