Тези Міжнародної наукової конференції Людина і світова глобалізація: перспективи та межі розвитку

2010-11
Authors
ДНУЗТ
UK В збірнику представлені тези доповідей Міжнародної наукової конференції «Людина і світова глобалізація: перспективи та межі розвитку», яка відбулася 25 – 26 листопада 2010 р. у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Тематика збірника охоплює складні та актуальні проблеми філософського осмислення системних змін, які спостерігаються в сучасних західних соціумах, соціально-антропологічні виміри глобальних трансформацій, проблеми гендерної ідентифікації у суспільстві паритетної демократії, соціокультурні аспекти локальних цивілізацій в умовах глобалізації та інші актуальні питання сьогодення. Збірник призначений для науковців, викладачів вищих учбових закладів, філософів, психологів, соціологів, студентів та широкого кола читачів.
RU: В сборнике представлены тезисы докладов Международной научной конференции «Человек и мировая глобализация: перспективы и пределы развития», состоявшейся 25 - 26 ноября 2010 г. в Днепропетровском национальном университете железнодорожного транспорта имени академика В. Лазаряна. Тематика сборника охватывает сложные и актуальные проблемы философского осмысления системных изменений, которые наблюдаются в современных западных социумах, социально-антропологические измерения глобальных трансформаций, проблемы гендерной идентификации в обществе паритетной демократии, социокультурные аспекты локальных цивилизаций в условиях глобализации и другие актуальные вопросы. Сборник предназначен для научных работников, преподавателей высших учебных заведений, философов, психологов, социологов, студентов и широкого круга читателей.
EN: The abstracts of the international scientific conference "The Human Being and the Globalization: prospects and limits of the development" are offered in the article. It was 25-26 November 2010 in Dnipropetrovsk national university of railway transport named after academician V. Lazaryan. The conference was about such topics as: difficult and actual problem of phylosophy understanding of system's changes which are in modern west society, socio-antropological changes of universal transformations, problems of gender indification in society of parity democracy, socio-cultural aspects of local civilizations in globalization conditions and another actual problems. Collection is used by scientists, lecturers, philosophers, psychologists, sociologists, students and other readers.
Людина і світова глобалізація: перспективи та межі розвитку: Тези Міжнародної наукової конференції. – Дн-вськ: ДНУЗТ, 2010. – ХХ с.
глобализация, глобалізація, globalization, наука, science, образование, освіта, education, инновационное общество, інноваційне суспільство, innovative society, украинское общество, українське суспільство, Ukrainian society, философия, філософія, philosophy, антропология, антропологія, anthropology, религия, релігія, religion, культура, culture, лингвистика, лінгвістика, linguistics