Розробка плагіну системи Moodle для автоматичного тестування програмного коду

UKR: Бакалаврська робота виконана на 127 сторінках, містить 22 рисунки та 7 використаних джерел. В бакалаврській роботі було розроблено плагін системи Moodle для атоматичного тестування програмного коду. Плагін Smart Coder є інтерактивним тестовим інструментом, розробленим для навчальної системи Moodle з метою поліпшення процесу навчання програмування. Він надає студентам можливість виконувати завдання з кодування та миттєво перевіряти правильність своїх рішень. Цей плагін пропонує широкий спектр функцій, включаючи можливість введення та редагування коду в потужному текстовому редакторі, автоматичну перевірку правильності виконання завдань, надання зворотного зв'язку та оцінок за виконані завдання, а також інтеграцію з Docker контейнером для забезпечення безпеки та ізоляції коду. Плагін Smart Coder має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який полегшує студентам роботу з кодом та сприяє активному залученню до навчального процесу. Викладачі також отримують зручні інструменти для створення завдань, перевірки та оцінювання роботи студентів.
ENG: The bachelor's thesis is performed on 127 pages, contains 22 figures and 7 sources used. In the bachelor's thesis, a plugin for the Moodle system was developed to automate the testing of software code. The Smart Coder plugin is an interactive testing tool designed for the Moodle learning management system, aimed at improving the programming learning process. It provides students with the ability to perform coding tasks and instantly check the correctness of their solutions. This plugin offers a wide range of features, including the ability to input and edit code in a powerful text editor, automatic verification of task execution correctness, provision of feedback and grading for completed tasks, as well as integration with Docker containers for ensuring code security and isolation. The Smart Coder plugin has an intuitive interface that facilitates students' work with code and promotes active engagement in the learning process. Instructors also have convenient tools for creating tasks, checking and evaluating students' work. This plugin helps to ensure effective and secure programming education, simplifies the code verification process, and provides convenient means of interaction between students and instructors. It can be a valuable tool for educational institutions and organizations looking to improve the quality and efficiency of programming instruction.
плагін для системи Moodle, запуск коду на сторінці тесту, покращення процесу навчання, автоматична перевірка коду на сторінці, Moodle plugin, code execution on test page, improving the learning process, automatic code checking on the page, ВКР, КІТ
Вєтлужських В. В. Розробка плагіну системи Moodle для автоматичного тестування програмного коду : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 121 – Інженерія програмного забезпечення / наук. керівник В. І. Шинкаренко ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2023. 127 с.