Металеві конструкції. Сталева балкова клітка. Частина 1. Розрахунок елементів

UKR: У методичних вказівках викладено загальну послідовність та особливості виконання розрахунку елементів сталевої балкової клітки нормальної схеми на колонах для робочого майданчика виробничої будівлі в межах курсового проекту відповідно до сучасних нормативних документів. Методичні рекомендації призначені для практичних занять і самостійної роботи студентів освітнього ступеня «бакалавр» за ОП «Промислове і цивільне будівництво» та ОП «Будівництво та експлуатація будинків і споруд спеціального та загальновійськового призначення» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» під час опрацювання дисципліни «Металеві конструкції», також можуть бути корисними під час підготовки кваліфікаційних бакалаврських і магістерських робіт. Також дані методичні рекомендації призначені для використання для дисциплін «Проектування металоконструкцій» і «Металеві конструкції в будівництві» за ОП «Будівництво та експлуатація будинків і споруд спеціального та загальновійськового призначення» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». В межах визначених робочими програмами дані методичні рекомендації призначені для використання на практичних заняттях і під час самостійної роботи (виконання курсової роботи та розрахунково-графічної роботи) для дисциплін «Металеві конструкції (загальний курс)» за ОП «Відновлення та будівництво штучних споруд на об’єктах національної транспортної системи» і «Металеві конструкції» за ОП «Експлуатація та ремонт техніки Держспецтрансслужби» спеціальностей 192 «Будівництво та цивільна інженерія» і 133 «Галузеве машинобудування», відповідно.
Д. Банніков: ORCID 0000-0002-9019-9679
металеві конструкції, розрахункові параметри, панель настилу, другорядна балка, головна балка, колона, в’язі, 1778, КБВ
Металеві конструкції. Сталева балкова клітка. Частина 1. Розрахунок елементів : методичні рекомендації до курсового проекту. / уклад. Д. О. Банніков. 2-ге вид., виправ. Дніпро : УДУНТ. 2022. 56 с.