Вісник куратора, № 37 (вересень 2008)

Authors
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UKR: Видання має на меті допомогти викладачам, які є слухачами «Школи куратора». Висвітлюються напрямки роботи з молоддю, пропонуються орієнтовні плани виховної роботи, надається цікава інформація для проведення бесід в групах, тощо.
RUS: Издание имеет цель помочь преподавателям, которые являются слушателями «Школы куратора». Освещаются направления работы с молодежью, предлагаются ориентировочные планы воспитательной работы, предоставляется интересная информация для проведения бесед в группах и т. д.
ДНУЗТ, куратор, студент, організація виховної роботи, ДНУЖТ, организация воспитательной работы
Вісник куратора / уклад.: Л. К. Дешко; ред.: С. П. Лагдан ; Дніпропетр. нац. ун-т залізн. трансп. ім. В. Лазаряна, Рада з гуманітар. виховання. Дніпропетровськ : ДНУЗТ, 2008. № 37 (вересень 2008). 30 с.