Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Дніпропетровськ
UK: Досліджується теоретично-методологічні основи визначення ефективності діяльності вищого навчального закладу як суб’єкта системи вищої освіти. Надане теоретичне обгрунтування поняття «системна ефективність діяльності ВНЗ», соціальна та економічна ефективність; визначено основні положення методики визначення ефективності діяльності ВНЗ.
RU: Исследуется теоретико-методологические основы определения эффективности деятельности высшего учебного заведения как субъекта системы высшего образования. Предоставлено теоретическое обосно- вание понятия «системная эффективность деятельности ВУЗ», социальная и экономическая эффективность; определены основные положения методики определения эффективности деятельности ВУЗ.
EN: Examines the theoretical and methodological basis for the definition of efficiency of activity of higher educational establishment as a subject of the higher education system. Provided the theoretical justification of the notion "system the effectiveness of the activities of Universities", social and economic performance; and defines the main provisions of the methodology for determining the effectiveness of activities of Universities.
ефект, економічна і соціальна ефективність, системна ефективність, эффект, экономическая и социальная эффективность, системная эффективность, effect, economic and social efficiency, system efficiency
Хворостяна, Н. В. Теоретико-методологічні основи визначення ефективності діяльності вищого навчального закладу / Н. В. Хворостяна, А. К. Гаращенко // Проблеми економіки транспорту : зб. наук. пр. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. – Дніпропетровськ, 2012 – Вип. 3.– С. 97–101. – DOI: 10.15802/pte.v0i3.16852.