Низькотемпературна переробка нафти : робоча програма, методичні вказівки та індивідуальні завдання для студентів спеціальності 161 - Хімічні технології та інженерія. ОПП "Переробка нафти та газу" (бакалаврський рівень)

UKR: Наведені робоча програма; загальні методичні рекомендації щодо вивчення дисципліни «Низькотемпературна переробка нафти»; розрахунки прикладів по відповідним розділам; індивідуальні завдання. Додатковий матеріал зроблено у вигляді таблиць.
Є. Малий: ORCID 0000-0002-7025-0561
робоча програма, методичні рекомендації, індивідуальні завдання, хімічна інженерія, методи фундаментальних наук, інформаційні технології, розрахунки устаткування, ректифікація, 1251, КМПтаВ (ІПБТ)
Низькотемпературна переробка нафти : робоча програма, методичні вказівки та індивідуальні завдання для студентів спеціальності 161 – Хімічні технології та інженерія. ОПП «Переробка нафти та газу», (бакалаврський рівень) / уклад. Є. І. Малий. Дніпро : Україн. держ. ун-т науки і технологій, 2022. 29 с.