UKR: Наведені робоча програма; загальні методичні рекомендації щодо вивчення дисципліни «Проектування ХТС та прогнозування якості продукції»; розрахунки прикладів по відповідним розділам; індивідуальні завдання; додатковий матеріал зроблено у вигляді таблиць.
Є. Малий: ORCID 0000-0002-7025-0561
робоча програма, методичні вказівки, індивідуальні завдання, хімічні технології, хімічна інженерія, проектування хімічних виробництв, розрахунки устаткування, технічна документація, 1250, КМПтаВ (ІПБТ)
Проектування ХТС та прогнозування якості продукції : робоча програма, методичні вказівки для студентів спеціальності 161 – Хімічні технології та інженерія. ОПП «Хімічні технології палива та вогнетривів», ОПП «Переробка нафти та газу» / уклад. Є. І. Малий. Дніпро : Україн. держ. ун-т науки і технол., 2022. 21 с.