Енергетичний аудит університету

Дніпровський національний університет транспорту ім. акад В. Лазаряна
UKR: В даному дипломному проекті було приділена увага до такого питання як дослідження проблем енергетичного аудиту університету. Завдання енергетичного аудиту це пошук шляхів надання допомоги суб'єктам господарювання для визначення напрямів ефективного енерговикористання. У зв'язку з і статистичними закономірностями, що з'являються при дослідженні сучасних даних, розглядаються нові методи аналізу енергетичного аудити в університеті – запровадження АСКОЕ та удосконалення обладнання. Мета дослідження – головною мета енергетичного аудиту є пошук шляхів надання допомоги суб'єктам господарювання для визначення напрямів ефективного енерговикористання. Об’єкт дослідження – система електропостачання Дніпровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна. Предмет дослідження – показники споживання електричної енергії об’єктами університету. Методи дослідження – в основу роботи покладені теоретичні та експериментальні дослідження. При їх проведенні застосовувалися: методи техніко-економічного аналізу. У роботі розглядаються система АСКОЕ, енергоефективні лампи, датчики руху.
ENG: In this project attention was paid to such an issue as the study of energy audit of the university. The task of energy audit is to find ways to provide assistance to businesses to identify areas of efficient energy use. In connection with the statistical patterns that appear in the study of modern data, new methods of analysis of energy audit at the university - the introduction of ASKOE and improvement of equipment. The purpose of the study - the main purpose of the energy audit is to find ways to help businesses to identify areas of efficient energy use. The object of study - the power supply system Dnieper National University of Railway Transport. Academician Lazaryan. The subject of the research is indicators of electricity consumption by university facilities. Research methods - the work is based on theoretical and experimental research. During their implementation were used: methods of technical and economic analysis. The paper considers the ASKOE system, energy efficient lamps, motion sensors.
АСКОЕ, аудит університету, суб’єкт, суб’єкт господарювання, енергетичний аудит, ефективне енерговикористання, ASKOE, business entity, energy audit, efficient energy use, subject, university audit, ВКР
Манжула О.С. Енергетичний аудит університету : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / наук. керівник В.М. Ляшук; Дніпров. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В.А. Лазаряна. Дніпро,2020. 97 с.