Електроживлення поста електричної централізації

UKR: Метою дипломної магістерської роботи є здійснення наукового обґрунтування впровадженню схем релейного захисту кіл електроживлення поста ЕЦ. В першому розділі проаналізовано засоби захисту електроживлячих пристроїв СЦБ, зокрема поста ЕЦ і панелей електроживлення. В другому розділі дано наукове обґрунтування впровадженню максимального струмового захисту з блокування по мінімальній напрузі, уточнена математична модель системи тягового електропостачання і ліній ВЛ СЦБ, ДПР. Третій розділ включає в себе оснащення заданого поста ЕЦ панелями електроживлення нового образка типу ПР1-ЕЦК, ПВП1-ЕЦК, ПВ1 – ЕЦК, ПП25.1-ЕЦК, ПСПН1 – ЕЦК. Виконано розрахунок потужності навантаження на панелі. Запропоновано впровадження нових типів акумуляторів і ДГА. В четвертому розділі розкрито засоби для підвищення надійності електроживлячих вузлів поста ЕЦ за рахунок впровадження нових магнітних пускачів фірми АВВ, блоків захисту від перенапруг Результати роботи можуть бути використані при проектуванні та дослідженні систем залізничної автоматики та зв’язку. Матеріали роботи застосовуються в учбовому процесі університету в дисциплінах «Електроживлення систем автоматики».
ENG: The purpose of the master's thesis is to provide a scientific basis for the introduction of relay protection circuits for power supply circuits of the EC post. The first section analyzes the means of protection of power supply devices of the central heating system, in particular the EC station and power supply panels. In the second section the scientific substantiation of introduction of the maximum current protection on blocking on the minimum voltage is given, the mathematical model of system of traction power supply and lines of VL SCB, DPR is specified. The third section includes equipping a given post EC with power supply panels of a new sample type PR1-ECC, PVP1-ECC, PV1 - ECC, PP25.1-ECC, PSPN1 - ECC. The calculation of the load power on the panel is performed. The introduction of new types of batteries and DGA is proposed. In the fourth section the means for increase of reliability of power supply units of a post of EC due to introduction of new magnetic starters of ABB firm, blocks of protection against overvoltage are opened. The results of the work can be used in the design and research of railway automation and communication systems. The materials of the work are used in the educational process of the university in the disciplines "Power supply of automation systems".
максимальний струмів захист, панелі електроживлення, пост електричної централізації (ЕЦ), схеми захисту, maximum current protection, post of electric centralization (EC), protection circuits, power supply panels, voltage relays, реле напруги, КАТ
Алексєєв А. Л. Електроживлення поста електричної централізації : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавра : спец. 273 - Залізничний транспорт / наук. керівник Т. М. Сердюк ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2022. 58 с.