Удосконалення телекеруання в мережах помічнянської дистанції одеської залізниці

Дніпровський національний університет транспорту ім. акад. В. Лазаряна
UKR: У теперішній час на тягових підстанціях установлена апаратура автоматики яка забезпечує безперервний контроль і підтримку заданого режиму роботи основного устаткування системи електропостачання і тим самим дозволяє підвищити його надійність. Пристрої телемеханіки прискорюють забезпечення поточних профілактичних і відновлених робіт. При цьому підвищується пропускна здатність електрифікованих ліній. За рахунок впровадження автоматики і телемеханіки збільшується продуктивність праці дистанції електропостачання. Це дозволяє вивільнити великий контингент експлуатаційного персоналу на тягових підстанціях і в бригадах контактної мережі. Для ефективної роботи тягових підстанцій потрібна комплексна модернізація. Основні зусилля повинні бути направлені на заміну застарілого устаткування, при неможливості його заміни – вживання заходів по збільшенню терміну служби устаткування.
ENG: At present, automation equipment is installed at traction substations, which provides continuous control and maintenance of a given mode of operation of the main equipment of the power supply system and thus allows to increase its reliability. Telemechanics devices accelerate the provision of current preventive and rehabilitated work. This increases the capacity of electrified lines. Due to the introduction of automation and telemechanics, the productivity of the power supply distance increases. This allows you to release a large contingent of operating personnel at traction substations and in the crews of the catenary. Comprehensive modernization is required for the efficient operation of traction substations. The main efforts should be aimed at replacing obsolete equipment, if it is impossible to replace it - to take measures to increase the service life of equipment.
АРМ, АСКОЕ, ВПРОВАДЖЕННЯ, КАСКАД, МОДЕРНІЗАЦІЯ, МОДУЛЬ, ТЕЛЕСИГНАЛІЗАЦІЯ, ТЕЛЕКЕРУВАННЯ, ЕФЕКТИВНІСТЬ, ЕНЕРГОДИСПЕТЧЕР, ARM, ASKOE, IMPLEMENTATION, CASCADE, ENERGY DISPATCHER, EFFICIENCY, MODERNIZATION,, MODULE, TELEVISION, TELESIGNALIZATION, ВКР
Малько М. Г. Удосконалення телекеруання в мережах помічнянської дистанції одеської залізниці : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка / наук. керівник В. М. Ляшук ; Дніпров. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. А. Лазаряна. Дніпро, 2020. 64 с.