UKR: Бакалаврська робота виконана на 37 сторінках, містить 22 ілюстрації, 8 таблиць та 19 використані джерела. В бакалаврській роботі проведено аналіз проблем що існують в стрілочних електроприводах які експлуатуються на дорогах України. Розглянуто типи, переваги та недоліки, види електродвигунів що використовуються в електроприводах. Розглянуто проблеми які виникають з живленням двигунів в електроприводах що експлуатуються на малих станціях. Обґрунтовано доцільність встановлення трифазних асинхронних двигунів змінного струму без залучення для їх живлення додаткових жил кабелю. Розроблену схему живлення електродвигунів з використанням інверторів. Мета досліджень полягає в розробці раціональних рішень по встановленні асинхронних електродвигунів змінного струму в стрілочні електроприводи в яких встановлено двигуни постійного струму. Об’єкт досліджень – схема живлення трифазного асинхронного двигуна. Предмет досліджень – використання інверторів в живленні двигунів. Метод дослідження – комп’ютерне моделювання.
ENG: The bachelor thesis is completed on 37 pages, contains 22 illustrations, 8 tables and 19 used sources. In the bachelor's thesis, an analysis of the problems existing in electric turnout drives operated on the roads of Ukraine was carried out. Types, advantages and disadvantages, types of electric motors used in electric drives are considered. The problems that arise with the power supply of engines in electric drives operated at small stations are considered. The expediency of installing three-phase asynchronous AC motors without involving additional cable cores for their power supply is substantiated. The developed electric motor power supply scheme using inverters. The purpose of the research is to develop rational solutions for installing AC asynchronous electric motors in turnout electric drives in which DC motors are installed. The object of research is the power supply scheme of a three-phase asynchronous motor. The subject of research is the use of inverters in powering engines. The research method is computer simulation.
стрілочний електропривод, асинхронний двигун, інвертор, автономний інвертор напруги, arrow electric drive, asynchronous motor, inverter, autonomous voltage inverter, ВКР, КАТ
Зашко Я. М. Дослiдження роботи iнвертора в схемi управлiння стрiлочним приводом (комплексна) : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня бакалавр : спец. 273 – залізничний транспорт / наук. керівник В. І. Гаврилюк ; Український державний університет науки і технологій. Дніпро, 2023. 37 с.