Інші праці КФПМ (ДІІТ)

Recent Submissions

Now showing 1 - 3 of 3
    Математичний аналіз. Застосування визначеного інтеграла
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2024) Максименкова, Юлія Анатоліївна; Михайлова, Тетяна Федорівна; Нечай, Ігор Вікторович
    UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для використання студентами денної та заочної форми навчання спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення», 121 «Аналіз великих даних», 123 «Комп’ютерна інженерія», 125 «Кібербезпека», 174 «Автоматика та автоматизація на транспорті», 273 «Системи керування рухом поїздів» під час практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Математичний аналіз». Навчально-методичні рекомендації містять основні теоретичні положення для засвоєння матеріалу, варіанти індивідуальних завдань.
    Електрика. Магнетизм
    (Український державний університет науки і технологій, Дніпро, 2024) Штапенко, Едуард Пилипович; Волнянський, Дмитро Михайлович; Гулівець, Олексій Миколайович; Гришечкін, Сергій Анатолійович
    UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для використання студентами денної та безвідривної форми навчання всіх спеціальностей УДУНТу під час виконання лабораторних робіт з фізики. Навчально-методичні рекомендації містять основи теорії помилок, описання вимірювальних приладів та тексти лабораторних робіт, інструкції до виконання лабораторних робіт, вимоги до аналізу результатів та оформлення робіт.
    Механіка. Механічні коливання та хвилі