UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для використання студентами безвідривної форми навчання спеціальностей 123 «Комп’ютерна інженерія» та 125 «Кібербезпека та безпека інформації» під час виконання групового завдання за результатами самостійної роботи з дисципліни «Локальні мережі».
В. Пахомова: ORCID 0000-0002-0022-099X
навчально-методичні рекомендації, самостійна робота, групові завдання, комп'ютерні технології, нейронна мережа, кібербезпека, комп'ютерна інженерія, мережеві атаки, мережевий трафік, 1917, КЕОМ
Локальні мережі : навчально-методичні рекомендації щодо виконання групового завдання за результатами самостійної роботи / упоряд. В. М. Пахомова. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2024. 20 с.