Бібліотека університету на новому етапі розвитку соціальних комунікацій : матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції, м. Дніпро, 1–2 грудня 2016 р.

Authors
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UA: До збірки увійшли доповіді вчених і практиків бібліотечно-інформаційної сфери вищих навчальних закладів України та зарубіжжя, теоретиків і практиків культурно-освітньої сфери, наукових видавництв, фахівців з питань розвитку інформаційних технологій і систем, вчених і практиків у галузі соціальних комунікацій. Матеріали збірника відображають всі аспекти еволюції бібліотек ВНЗ, конкретизують питання теорії і практики бібліотечно-інформаційної справи в перехідний період від ери документальної комунікації та книжкової культури до епохи електронної комунікації і мультимедійної культури.
RU: В сборник вошли доклады ученых и практиков библиотечно-информационной сферы высших учебных заведений Украины и зарубежья, теоретиков и практиков культурно-образовательной сферы, научных издательств, специалистов по вопросам развития информационных технологий и систем, ученых и практиков в области социальных коммуникаций. Материалы сборника отражают все аспекты эволюции вузовских библиотек, конкретизируют вопросы теории и практики библиотечно-информационного дела в переходный период от эпохи документальной коммуникации и книжной культуры к эпохе электронной коммуникации и мультимедийной культуры.
УДК 027.7:316.77 Матеріали конференції друкуються мовою оригіналу в редакції авторів. Сайт конференції: http://conflib.diit.edu.ua
Бібліотека університету на новому етапі розвитку соціальних комунікацій : матеріали ІІІ Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Дніпро, 1–2 груд. 2016 р.) / за заг. ред. Т. О. Колесникової. – Дніпро, 2016. – 356 с.