Організація та планування в промисловості

UKR: Наведені методичні вказівки до самостійного вивчення матеріалу, індивідуальні завдання та методичні вказівки до їх виконання. Призначені для студентів, які навчаються за спеціальністю 073 –Менеджмент, спеціалізацій «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (магістерський рівень).
М. Вишневська: ORCID 0000-0002-3580-0564; А. Крамаренко: ORCID 0000-0002-0386-9751
організація виробництва, методичні вказівки, виробничий процес, технологія, чисельність персоналу, оплата праці, 1803, КМ (ІПБТ)
Організація та планування в промисловості : методичні вказівки для студентів спеціальності 073 – Менеджмент, спеціалізацій «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (магістерський рівень) / уклад.: М. К. Вишневська, А. В. Крамаренко. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 64 с.