UKR: Магістерська робота виконана на 86 сторінках, містить 17 ілюстрацій, 14 таблиць та 23 використаних джерел. В магістерській роботі виконано аналіз стану питання технічного обстеження мостів. Дана коротка характеристика об’єкту, його об’ємно-планувальним рішенням та призначенню. Виконано аналіз результатів визначення фізичних властивостей будівельних конструкцій та аналіз результатів інструментального обстеження будівельних конструкцій. Виконано перевірочні розрахунки будівельних конструкцій МСЕ та нормативною методикою. Розроблено і обґрунтовано висновок та рекомендації щодо поточного технічного стану будівельних конструкцій мосту та можливості пропуску великовагових транспортних засобів. Мета дослідження – за результатами технічного обстеження отримати висновки про загальний технічний стан основних будівельних конструкцій мосту з розробкою та обґрунтуванням відповідних рекомендацій з ремонту конструкцій моста для можливості пропуску великовагових транспортних засобів. Об’єкт дослідження – автомобільний міст. Метод дослідження – методи і методики візуального та інструментального обстеження будівельних конструкцій; аналітичні методи оцінки та розрахунку будівельних конструкцій.
ENG: The master's thesis consist of 86 pages, contains 17 illustrations, 14 tables and 23 sources. In the master's thesis an analysis of the state of the issue of technical inspection of bridges was performed. A brief description of the object, its volume-planning solution and purpose is given. The analysis of the results of determining the physical properties of building structures and the analysis of the results of the instrumental survey of building structures was performed. Verification calculations of FEM building structures and normative methods were performed. The conclusion and recommendations regarding the current technical condition of the construction structures of the bridge and the possibility of passing heavy vehicles were developed and substantiated. The purpose of the research is to obtain conclusions about the general technical condition of the main building structures of the bridge based on the results of the technical survey, with the development and justification of relevant recommendations for the repair of the bridge structures for the possibility of passing heavy vehicles. The object of the study is an automobile bridge. The research method is methods and techniques of visual and instrumental inspection of building structures; analytical methods of assessment and calculation of building structures.
автомобільний міст, технічне обстеження, конструктивні елементи, дефекти, розрахунок несучої здатності, чисельне моделювання, automobile bridge, technical survey, structural elements, defects, calculation of bearing capacity, numerical modeling, КТІ, ВКР
Халимендик О. В. Обґрунтування параметрів моста через річку Кам’янка щодо можливості пропуску великовагових транспортних засобів : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 192 – будівництво та цивільна інженерія / наук. керівник О. Л. Тютькін ; Укр. держ. ун-т науки і технологій. Дніпро, 2024. 86 с.