Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
UK: Об'єктом дослідження є організація контенту на сторінках проблемно-орієнтованих веб-сайтів. Предметом дослідження є підходи до раціональної організації контенту, зокрема з використанням математичних методів нечіткого порівняльного оцінювання. Метою кваліфікаційної роботи є реалізація дослідження на прикладі множини аналогів веб-сайту кафедри ЕОМ ДНУЗТ із обґрунтуванням рекомендацій до його редизайну. Задачі дослідження: виявлення принципів раціональної організації контенту та критеріїв його оцінювання на базі огляду існуючих рішень та рекомендацій; розробка методики порівняльного аналізу організації контенту із використанням методів нечіткого оцінювання; реалізація порівняльного аналізу організації контенту для множини аналогів веб-сайту кафедри ЕОМ ДНУЗТ; обґрунтування рекомендацій щодо редизайну кафедри ЕОМ ДНУЗТ з урахуванням досвіду кращих аналогів. Галуззю застосування даної кваліфікаційної роботи є розробка веб-інтерфейсів користувачів з урахуванням досвіду користувача.
EN: The object of research is the organization of content on the pages of problem-oriented websites. The subject of the research is approaches to the rational organization of content, in particular with the use of mathematical methods of fuzzy comparative evaluation. The purpose of the qualification work is to implement a study on the example of many analogues of the website of the department of computer science DNURT with justification of recommendations for its redesign. Research objectives: identification of the principles of rational organization of content and criteria for its evaluation based on a review of existing solutions and recommendations; development of methods of comparative analysis of content organization using fuzzy evaluation methods; implementation of comparative analysis of content organization for many analogues of the website of the department of computer science DNURT; substantiation of recommendations on redesign of the department of computer science DNURT taking into account the experience of the best analogues. The field of application of this qualification work is the development of web user interfaces taking into account the user experience.
контент, проблемно-орієнтовані веб-сайти, організація контенту, веб-сайт, порівняльний аналіз, аналіз аналогів веб-сайтів, нечіткі множини, критерії розміщення контенту, content, problem-oriented websites, content organization, Web-site, comparative analysis, analysis of analogues of Web–sites, fuzzy sets, criteria of content placement, ВКР
Новіков М. Ю. Дослідження раціональних способів організації контенту на сторінках проблемно-орієнтованих веб-сайтів : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 123 – комп’ютерна інженерія / наук. керівник А. Б. Устенко ; Дніпров. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. Дніпро, 2020. 136 с.