Українська мова як іноземна. Основи наукового мовлення

UKR: Методичні рекомендації призначені для іноземних студентів інженерних спеціальностей для самостійної та аудиторної роботи під час вивчення курсу «Українська мова як іноземна. Наукове мовлення» і містить практичні завдання, виконання яких закріплює навички наукового мовлення в лексичному, граматичному, орфографічному й стилістичному аспектах, що повністю відповідає програмі курсу української мови як іноземної.
О. Федько: ORCID 0000-0002-5514-9377
методичні рекомендації, практичні роботи, мовознавство, частини мови, наукове мовлення, хімія, фізика, математика, 1866, КФП ДІІТ
Українська мова як іноземна. Основи наукового мовлення : методичні рекомендації для практичних робіт / уклад. О. М. Федько. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2023. 67 с.