Технології захисту навколишнього середовища

UKR: Навчально-методичні рекомендації призначені для використання студентами спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища», освітньо-професійної програми «Технології захисту навколишнього середовища» під час виконання та оформлення кваліфікаційних робіт бакалаврського рівня вищої освіти. Конкретизовані вимоги до обсягу, структури, змісту, оформлення та перевірки кваліфікаційних робіт з урахуванням особливостей фахової підготовки та вимог чинних галузевих стандартів вищої освіти.
С.Суліменко: ORCID 0000-0001-5755-3093; О. Єрьомін: ORCID 0000-0001-8306-578X
навчально-методичні рекомендації, склад кваліфікаційної роботи, структура кваліфікаційної роботи, оформлення кваліфікаційної роботи, охорона довкілля, 1924, КЕТтаОП (ІПБТ)
Технології захисту навколишнього середовища : навчально-методичні рекомендації до виконання кваліфікаційних робіт / упоряд. С. Є. Суліменко, О. О. Єрьомін, А. Г. Мєшкова. Дніпро : Укр. держ. ун-т науки і технологій, 2024. 55 с.