Дослідження можливостей міжнародних перевезень через Україну

UKR: Кваліфікаційна магістерська робота складається з 3 розділів та загальних висновків. Робота включає 3 малюнка та 3 таблиці. Загальний обсяг магістерської роботи становить 88 сторінки. Кількість використаних літературних джерел – 53. У магістерській кваліфікаційній роботі розглянуто основні питання щодо пошуку можливостей забезпечення міжнародних перевезень між країнами Євросоюзу через Україну в реальних умовах. Актуальність роботи враховуючи поточну геополітичну ситуацію, розвиток міжнародних транспортних коридорів через Україну набуває особливої актуальності, відкриваючи нові можливості для розширення торгівлі, підвищення економічної інтеграції та зміцнення міждержавних відносин. Об’єкт дослідження – міжнародні залізничні перевезення через територію України. Розглянуто проблемні питання, та перспективи залізничних перевезень. Наукова новизна роботи вносить вклад у розуміння ролі України як транзитної країни в міжнародних перевезеннях.
ENG: A qualified master's degree consists of 3 sections and major components. The work includes 3 puzzles and 3 tables. The final obligation of the master's work to become 88 pages. Number of victorious literary works – 53. The master's qualified work examines the basic nutrition to explore the possibilities of ensuring international transport between the countries of the European Union through Ukraine in real minds. The relevance of medical work due to the current geopolitical situation, the development of international transport corridors through Ukraine is of particular relevance, opening up new opportunities for expanding trade, enhancing economic integration And the value of interstate exchanges. The object of investigation is international cargo transportation through the territory of Ukraine. Problems with food and the prospects for transportation of food prisoners are examined. The scientific novelty of the robot is to contribute to the important role of Ukraine as a transit country in international transport.
міжнародні залізничні перевезення, ліцензія, транс'європейські транспортні мережі, international shipping, license, trans-European transport routes, ВКР, КТІ
Червінка Т. І. Дослідження можливостей міжнародних перевезень через Україну : дипломна робота на здобуття кваліфікаційного ступеня магістра : спец. 273 – Залізничний транспорт / наук. керівник М. О. Баб'як ; Укр. держ. ун-тнауки і технологій. Дніпро, 2024. 88 с.